INOUTIC

Plastová okna vyrábíme ve vlastním výrobním závodě. Nejmodernější CNC technologií zhotovujeme plastová okna nejvyšší kvality. Základním materiálem jsou plastové profily německé firmy INOUTIC GMbH, patřící do skupiny Deceuninck (se sídlem v Belgii). Sortiment samozřejmě zahrnuje i plastové profily ve třídě A dle ČSN EN 12608  a pokrývá celou škálu v současné době se vyskytujících požadavků na typy a konstrukci plastových oken.

Pro zajištění nejlepší funkčnosti a těsnosti plastových oken používáme celoobvodové kování od rovněž německého výrobce SIEGENIA-AUBI. Z široké palety možností celoobvodového kování nabízených touto firmou jsme zvolili jako standard nejnovější řadu kování TITAN AF, splňující nejnáročnější kritéria technická i uživatelská. Ke standardní výbavě našich plastových oken patří mikroventilace, protiprůvanová pojistka, zvedač křídla apod.

Tepelně a zvukově izolační vlastnosti plastových oken mohou v závislosti na volbě zasklení a také díky charakteristikám vlastních plastových profilů dosáhnout i těch nejvyšších parametrů, které jsou na současném trhu požadovány. Zvolili jsme české sklo - naším dodavatelem je firma SAINT-GOBAIN SOLUTIONS CZ, spol. s r.o. Pro naše plastová okna používáme dle požadavků izolační dvojskla či trojskla s různým stupněm tepelně izolační schopnosti, vždy však s tzv. „teplým okrajem“ - tedy s distančními rámečky typu Swisspacer nebo Swisspacer V.

 

Plastová okna - Inoutic Arcade

Plastové profily - Inoutic Arcade - 3D řez

Plastová okna řady Arcade se díky zaoblenému tvaru hran se sklonem 20-ti stupňů vyznačují moderním tvarem a estetickým architektonickým vzhledem, zároveň výborně odvádějí stékající vodu a zcela splňují vysoké tepelně-izolační vlastnosti. Okna Inoutic Arcade představují pro stavebníky z ekonomického hlediska ideální variantu řešení přechodu mezi interiérem a exteriérem.

 

Plastová okna - Inoutic Prestige

Plastové profily - Inoutic Prestige - 3D řez - Prestige Style 01

Šestikomorová plastová okna z profilů Inoutic Prestige, patřících k technicky nejvyspělejším a současně k nejlíbivějším plastovým oknům, jsou výrobkem dosahujícím vynikajících izolačních vlastností. Umožňují výběr z několika designů, z ojediněle široké škály barevných možností vč. exkluzivních fólií Titanium Plus a po všech stránkách plně odpovídají nárokům moderní výstavby.

 

Plastová okna - Inoutic Eforte

Plastové profily - Inoutic Eforte - 3D řez

Plastová okna Eforte jsou naší vlajkovou lodí. Mají nejen nadčasový a velmi zdařilý design, ale zejména splňují ty nejvyšší limity pro energeticky účinné otvorové výplně. Flexibilní použití plastového profilu umožňuje realizaci oken pro stavební požadavky jakéhokoliv typu - ať už jde o přání jen mít na svém domě prostě ta nejlepší plastová okna v téměř jakékoliv na trhu existující barvě nebo ať chceme jejich použitím docílit standardu energeticky úsporného či pasivního domu.   

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás